wyszukiwanie zaawansowane
1 » O Nas2

Producenci

ACERASUSCZELADZKIE CENTRUM KOMPUTEROWEDELLHP

Kontakt

  • Czeladzkie Centrum Komputerowe
    NIP: 625-198-57-23
  • E-mail:support@cckomputery.pl
  • Telefon515679639
  • Godziny działania sklepucodziennie 09.00 - 17.00, w soboty 09.00 - 13.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O Nas

 
   Czeladzkie Centrum Komputerowe działa od 2005 roku nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą urządzeń fiskalnych i komponentów komputerowych. Specjalizujemy się w informatyzowaniu przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Jesteśmy właścicielami marki B4cool. Specjalizujemy się w dystrybucji podstawek do Laptopów tzw. Laptop Cooler.
    Prowadzimy serwis komputerów, kas fiskalnych i laptopów gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów m in. podstawki do laptopów, akcesoria komputerowe, podzespoły, monitory, laptopy, kasy fiskalne, i wiele innych atrakcyjnych towarów.
     Na wszystkie towary udzielamy gwarancji i wsparcie techniczne.

 
     Bardzo się cieszymy gdy klient do nas wraca i informuje o swoim produkcie. Często są  to pochlebne recenzje jednak zdarzają się też nie udane transakcje i to właśnie te drugie  nas motywują do stałego i trwałego  polepszania naszych usług. Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, które mogą ułatwić współpracę z nami, a konstruktywna krytyka tylko pomaga w rozwoju firmy i współpracy z partnerami. 
     Jesteśmy po to aby rozwiązywać problemy państwa sprzętu. Dziękujemy za zaufanie 
 


 


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl